ПОЛІТИКА ВІДМОВИ ПОСЛУГ
Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми маємо право утримати з внесеної суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення
Після оплати та оформлення замовлення послуг, у кожному індивідуальному випадку ви отримуєте право на відмову від послуг або запросити повернення коштів. Ви можете відмовитись від послуг за умови повідомлення нас у встановлені терміни.
Від дати отримання запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов'язаних із поверненням.
Політика відмови від онлайн-навчання
Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання (доступ до записів навчання, вебінарами та іншого платного навчального контенту) з моменту підтвердження замовлення протягом чотирнадцяти (14) календарних днів.
Зобов'язуємося повернути вам платежі, отримані від вас як оплату навчання, якщо ви звернулися за поверненням у встановлений термін. Для отримання коштів вам потрібно зв'язатися з нами та оформити запит на повернення в установленому порядку, який вказаний нижче.
Ми утримаємо вартість послуг, фактично наданих на момент оформлення запиту на повернення, якщо ви вже почали користуватися послугами (наприклад, взяли участь в одному або кількох онлайн-заняттях або отримали посилання для перегляду або завантаження відеоуроків). У цьому випадку сума повернення визначається як різниця між загальною вартістю послуг та вартістю фактично спожитих послуг.

Оформлення повернення
Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; назва послуги (програми навчання, тренінгу чи пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.
Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам за адресою makvinsmm@gmail.com
, ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням на адресу, вказану при оформленні замовлення. Якщо ви не отримаєте письмового підтвердження протягом 24 годин з моменту надсилання листа, зверніться до нашої служби підтримки за телефоном, вказаним на сайті.
Ви розумієте, що якщо ви порушите порядок оформлення запиту на повернення або не надасте нам зазначену інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.
Наслідки відмови від послуг
Якщо ви оформили запит на повернення у вказаний термін, ми повернемо вам кошти протягом тридцяти (30) днів з дня отримання запиту.
Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували для оплати послуг. Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.
Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не переглянули доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.
Особливі умови відмови та додаткові гарантії повернення
Ми безперечно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів тощо) або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі умови відмови від послуг на сторінці замовлення продукту.

Закінчення періоду відмови
Повернення коштів не здійснюється у випадку, якщо Послуги були надані у повному обсязі до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків та матеріалів) та/або до моменту отримання запиту на повернення.
Повернення коштів не здійснюється у разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених строків відмови.
Made on
Tilda